Här läggs spelschema och resultat upp löpande för varje match och deltävling.

Matcherna dag 1 och 2 kör med rullande schema, vilket innebär att nästa omgång match går igång cirka 10 minuter efter att föregående match är färdigspelad. Enbart dag 3 som körs med mer fasta tider. Nedan angivna klockslag bör således endast ses som riktmärken, inte garanterad starttid.

Swedish Beach Tour Värmdö

¨¨''< Fredag 16 juni rullande schema
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
2-0 (21-8,21-10) Thurin, Kristina / Thurin, Susanna Wikberg, Johanna / Granberg, Felicia Kl 11.15 DM1
2-0 (23-21,21-17) Rohkämper, Johannah / Sundberg, Lisa Wallin, Kajsa / Wahlén, Sofia 12:05 DM2
2-0 (21-18,21-18) Berg, Björn / Herrmann, Alexander Bergman, Johan / Karlsson, Magnus 12.55 HM1
2-1 (16-21,21-17,15-11) Tholse, Linus / Molin, Jakob Ström, Johan / Lidström, Mikael 13.35 HM3
2-1 (16-21,28-26,16-14) Rininsland, Anne-Lie / Rydenberg, Anna Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona 14.35 DM3
0-2 (10-21,17-21) Hedgärde, Maria / Sigfridsson, Ellinor Hansson, Tora / Ögren, Sofia 15.25 DM4
2-0 (21-11,21-13) Norman, Manne / Norman, Mårten Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias 16.15 HM2
2-0 (21-18,21-13) Frantzich, Linus / Helbig, Tobias Annerstedt, Alexander / Lewin, Christofer 17.05 HM4
Lördag 17 juni rullande schema
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
0-2 (16-21,19-21) Wikberg, Johanna / Granberg, Felicia Wallin, Kajsa / Wahlén, Sofia Kl 09.00 DM7
2-1 (21-18,15-21,15-13) Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona Hedgärde, Maria / Sigfridsson, Ellinor 09.50 DM8
0-2 (14-21,12-21) Bergman, Johan / Karlsson, Magnus Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias 10.40 HM7
0-2 (16-21,23-25) Ström, Johan / Lidström, Mikael Annerstedt, Alexander / Lewin, Christofer 11.20 HM8
2-0 (21-17,21-18) Thurin, Kristina / Thurin, Susanna Rohkämper, Johannah / Sundberg, Lisa 12.20 DM5
0-2 (19-21,16-21) Rininsland, Anne-Lie / Rydenberg, Anna Hansson, Tora / Ögren, Sofia 13.10 DM6
2-0 (21-16,21-17) Berg, Björn / Herrmann, Alexander Norman, Manne / Norman, Mårten 14.00 HM5
2-0 (25-23,25-23) Tholse, Linus / Molin, Jakob Frantzich, Linus / Helbig, Tobias 14.50 HM6
2-1 (21-14,19-21,15-7) Rohkämper, Johannah / Sundberg, Lisa Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona 15.40 DM10
1-2 (15-21,21-16,10-15) Rininsland, Anne-Lie / Rydenberg, Anna Wallin, Kajsa / Wahlén, Sofia 16.20 DM9
2-1 (21-16,15-21, 15-11) Norman, Manne / Norman, Mårten Annerstedt, Alexander / Lewin, Christofer 17.20 HM10
0-2 (17-21,12-21) Frantzich, Linus / Helbig, Tobias Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias 18.10 HM9
Söndag 18 juni fasta starttider
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
2-0 (21-12-21-16) Thurin, Kristina / Thurin, Susanna Wallin, Kajsa / Wahlén, Sofia Kl 10.00 DM11, semi 1
2-0 (21-19,21-12) Hansson, Tora / Ögren, Sofia Rohkämper, Johannah / Sundberg, Lisa 11.00 DM12, semi 2
2-0 (23-21,21-12) Berg, Björn / Herrmann, Alexander Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias 12.00 HM11, semi 1
0-2 (18-21,20-22) Tholse, Linus / Molin, Jakob Norman, Manne / Norman, Mårten 13.15 HM12, semi 2
2-0 (21-15,21-14) Thurin, Kristina / Thurin, Susanna Hansson, Tora / Ögren, Sofia 15.00 DM13, final
2-0 (21-18,21-13 Berg, Björn / Herrmann, Alexander Norman, Manne / Norman, Mårten 16.00 HM13, final

Swedish Beach Tour Uppsala

Fredag 09 juni rullande schema
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
2-0 (21-14,21-15) Molin, Jakob / Tholse, Linus Norman, Mårten/ Ström, Johan Kl 11.00 HM2
0-2 (16-21,20-22) Annerstedt, Alexander / Nilsson, Adam Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias 11.50 HM3
2-0 (21-11,21-7) Yoken, Tadva / Simonsson, Sigrid Nygren, Sanne / Dobele, Ieva 12.40 DM1
0-2 (16-21,17-21) Rohkämper, Johannah / Karlsson, Jesica Ögren, Sofia / Hansson, Tora 13.20 DM4
2-0 (25-23,21-18) Boman, Simon / Appelgren, Martin Johansson, Jakob / Palm, Markus 14.20 HM1
0-2 (14-21,11-21) Montas, Lawrence / Ruth, Kjell Berg, Björn / Herrmann, Alexander 15.10 HM4
0-2 (19-21,20-22) Rydenberg, Anna / Rininsland, Anne-Lie Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona 16.00 DM2
1-2 (21-17,20-22,13-15) Wallin, Kajsa / Persson, Jenny Skagerberg, Matilda / Wahlén, Sofia 16.50 DM3
Lördag 10 juni rullande schema
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
2-0 (21-14,21-19) Johansson, Jakob / Palm, Markus Norman, Mårten/ Ström, Johan Kl 08.00 HM7
2-1 (21-8,15-21,15-12) Annerstedt, Alexander / Nilsson, Adam Montas, Lawrence / Ruth, Kjell 08.50 HM8
0-2 (11-21,14-21) Nygren, Sanne / Dobele, Ieva Rydenberg, Anna / Rininsland, Anne-Lie 09.40 DM7
0-2 (17-21,18-21) Wallin, Kajsa / Persson, Jenny Rohkämper, Johannah / Karlsson, Jesica 10.20 DM8
2-1 (15-21,21-18,15-10) Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias Berg, Björn / Herrmann, Alexander 11.20 HM6
2-0 (22-20,21-18) Boman, Simon / Appelgren, Martin Molin, Jakob / Tholse, Linus 12.10 HM5
0-2 (8-21,12-21) Skagerberg, Matilda / Wahlén, Sofia Ögren, Sofia / Hansson, Tora 13.00 DM6
2-1 (13-21,21-17,15-7) Yoken, Tadva / Simonsson, Sigrid Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona 13.50 DM5
2-0 (21-16,21-19) Molin, Jakob / Tholse, Linus Annerstedt, Alexander / Nilsson, Adam 14.40 HM10
2-0 (21-19, 22-20) Berg, Björn / Herrmann, Alexander Johansson, Jakob / Palm, Markus 15.20 HM9
0-2 (17-21,22-24) Cavretti, Sara / Vigfusdottir, Jona Rohkämper, Johannah / Karlsson, Jesica 16.20 DM10
0-2 (13-21,18-21) Skagerberg, Matilda / Wahlén, Sofia Rydenberg, Anna / Rininsland, Anne-Lie 17.10 DM9
Söndag 11 juni fasta starttider
Resultat Lag Lag Starttid Matchordning
2-0 (21-13,21-19) Yoken, Tadva / Simonsson, Sigrid Rydenberg, Anna / Rininsland, Anne-Lie Kl 10.00 DM11, semi 1
2-0 (21-18,21-18) Ögren, Sofia / Hansson, Tora Rohkämper, Johannah / Karlsson, Jesica 11.00 DM12, semi 2
2-1 (19-21,22-20,15-12) Boman, Simon / Appelgren, Martin Berg, Björn / Herrmann, Alexander 12.00 HM11, semi 1
0-2 (18-21,14-21) Jonsson, Viktor / Magnusson, Mattias Molin, Jakob / Tholse, Linus 13.15 HM12, semi 2
2-1 (15-21,21-13,15-12) Yoken, Tadva / Simonsson, Sigrid Ögren, Sofia / Hansson, Tora 15.00 DM13, final
2-1 (21-15,20-22, 15-10) Boman, Simon / Appelgren, Martin Molin, Jakob / Tholse, Linus 16.00 HM13, final